BLOG

TOP 5 etui do telefonów Xiaomi

Autor: Dominik Pieczyński
Jesteś szczęśliwym posiadaczem telefonu marki Xiaomi? Świetny wybór! Pamiętaj jednak, że dobry telefon zasługuje na właściwą ochronę, dlatego nie zapomnij o zakupieniu odpowiedniego etui, żeby móc się cieszyć nieporysowaną obudową i działającym wyświetlaczem jak najdłużej. Jak wybrać właściwe? Przedstawiamy Ci nasz ranking TOP 5 etui na telefon Xiaomi!
Jesteś fanem militarnych klimatów? Jeśli tak, to propozycja z miejsca piątego to zdecydowanie coś dla Ciebie. Pancerne etui Xiaomi może okazać się wyborem w dziesiątkę. Jego ciemny, stonowany kolor idealnie komponuje się z masywną oprawą, w pełni oddając pancerny klimat tego akcesorium. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój telefon jest właściwie zabezpieczony, wybierz pancerne etui. Już sam jego widok sprawia wrażenie porządnego zabezpieczenia.
Flaming to jedno z najmodniejszych zwierząt ostatniego sezonu i jeden z najpopularniejszych motywów, wciąż królujących na przeróżnych akcesoriach – również tych przeznaczonych do telefonów Xiaomi. I trudno się temu dziwić! Flamingi są urocze, a do tego w pięknym, nietypowym, różowym kolorze. Takie etui z pewnością przyciąga spojrzenia, gdyż flamingi to nie tylko piękne zwierzęta, ale w dodatku egzotyczne. Takie etui do Xiaomi sprawi, że wspaniały, wakacyjny nastrój będzie towarzyszył Ci każdego dnia.

W procesie wchłaniania się nici chirurgicznych najważniejszy jest materiał. Popularność zyskują przede wszystkim nici syntetyczne, których skład znacząco wpływa na tempo wchłaniania. Szwy posiadają wiele rodzajów i zastosowań – najistotniejsze jest odpowiednie dobranie nici do konkretnego nacięcia. Na poprawnie wykonany zabieg wpływa bardzo wiele czynników – stopień nacięcia, widoczność w trakcie zabiegu, sposób podtrzymania tkanki oraz doświadczenie lekarza. 

Szwy powinny być dobierane indywidualnie, by można było dostosować je do specyfiki nacięcia. Na rynku obecna jest szeroka oferta nici rozpuszczalnych – duży wybór znaleźć można m.in. w sklepie medycznym madens.pl. Czas resorpcji szwów (wchłaniania) wynika bezpośrednio z rodzaju operacji – nacięcie krocza jest zabiegiem, który wykonuje się na podstawie przesłanek, które pojawiają się przed i w czasie porodu. Wybór odpowiednich nici leży po stronie lekarza, który dobiera je zgodnie z przewidywaniami dotyczącymi rozmiaru nacięcia oraz czasu gojenia.

Pozycja prawie na samym szczycie rankingu, czyli etui „Stay Gold!”. Złoty to kolor bogactwa i luksusu, dlaczego więc Twój case Xiaomi nie mógłby być właśnie taki? Złote etui z oryginalnym, nietuzinkowym napisem „Stay Gold” będzie idealne dla wszystkich ceniących sobie stylowe dodatki i potrzebujących odrobiny ekstrawagancji. Takiego case’a nie powstydziłaby się żadna topowa blogerka ani influencerka. Dlatego i Ty zapewnij sobie odrobinę luksusu i postaw na królewski wygląd – wybierz złote etui „Stay Gold”!
W końcu nadszedł czas na wisienkę na torcie. Absolutny szczyt rankingu etui dla Xiaomi! Najchętniej wybierane etui z nieziemskim motywem egzotycznych, intensywnie zielonych liści na czarno białym tle. Trudno się dziwić, że akurat to akcesorium cieszy się tak dużą popularnością, jeśli chodzi o case’y do Xiaomi – egzotyczne motywy są wyjątkowo modne w tym sezonie, a ta piękna zieleń liści przyciąga spojrzenia i przypomina wszystkim minione wakacyjne przygody. Ciężko wyobrazić sobie lepszy motyw dla etui do Xiaomi! Dlatego nie czekaj i sprezentuj swojemu telefonowi już dziś ochronę w egzotycznym klimacie.